hlavička
Domů > Nátěrové systémy > Permacor 2807/HS-A - aplikace nátěrů za horka

Permacor 2807/HS-A - aplikace nátěrů za horka

V současné době užívaná metalizace má řádově dvakrát nižší přilnavost oproti Permacoru 2807/HS-A. Metalizování je zároveň daleko náchylnější k nedodržení optimálních podmínek, potřebných při aplikaci, opravy jezů se totiž uskutečňují v zahrazených a vyčerpaných jezových tělesech, přímo na otevřených staveništích.

 

I v tomto systémově nevhodném prostředí, vytvořeném provizorním zastřešením, vyklimatizováním vzniklého prostoru a aplikací produktu za horka v jedné vrstvě, můžeme zajistit dosažení optimálních podmínek podobných jako v laboratořích. Dodržení pracovního postupu je velmi důležité, To znamená základní tryskání na Sa 2 1/2 celé jezové klapky a tlakový oplach - výplach solí a úsad. Následně proběhne dílčí tryskání na Sa 3 cca. 200 m2 s aplikací 1.000 μm. Permacoru 2807/HS-A jedním pracovním krokem - v jedné vrstvě.

 

 

Produkt Permacor 2807/HS-A je výhodou i z hlediska rychlosti aplikace cca 200 m2 / den. Životnost takto chráněné jezové klapky je odhadována na 20 – 25 let. V případě poškození systému / povodně, valící se balvany atd. / může dojít k malému lokálnímu odražení části nátěru, který však dále nepraská, ani zde nedochází k podkorodování. Obnova těchto míst je velice snadná a má schválený technologický postup k zachování garantované životnosti.

 

 

Tento fakt byl ověřen při záplavách v roce 2002 na vodním díle České Kopisty, kdy se zvedl průtok vody z běžných 200m3 za sekundu, na 6.000m3 za sekundu. Při následných kontrolách klapek bylo zjištěno devět poškozených míst v řádu několika čtverečních centimetrů, způsobených přechodem utržené tlačné nákladní lodě. O vysoké kvalitě a dlouhé životnosti těchto nátěrů, aplikovaných za horka, se je možné dočíst v odborném článku časopisu KONSTRUKCE 1/2005.

      
Rychlý kontakt

s.N.E.T. Ostrava spol. s r.o.

nezávadná ekologická technologie

Šmídova 804/20

716 00 Ostrava - Radvanice

Tel: +420 602 718 218

E-mail: 

info@mobilnitryskani.cz

nebo 

ostravas.n.e.t@volny.cz

Slova zákazníků

"...děkuji Vám touto cestou za práci, kterou jste provedl v zámku v Lánech. Perfektní a rychle provedená práce je příkladem pro ostatní firmy v ČR..."

 

Správa pražského hradu, příspěvková organizace, Kanceláře prezidenta republiky

Copyright © 2019 s.N.E.T. OSTRAVA, spol. s r.o. | Mapa webu