hlavička
Domů > O společnosti

O společnosti

Povrchové úpravy SNET

 

Společnosti s.N.E.T. (zkratka pro nezávislé ekologické technologie) v České a Slovenské republice, již od roku 1990 napomáhají řešit problémy s povrchovou úpravou ocelových konstrukcí, hlavně se snaží pozitivně ovlivnit tak složitou činnost v průmyslovém odvětví, jakou je boj proti korozi.

 

Na jaké povrchové úpravy se zaměřujeme?

 

Naše působnost se zaměřuje především na oblast speciálních povrchových antikorozních úprav ocelových konstrukcí, s velmi dlouhou životností.

 

Za tím účelem navázala naše firma spolupráci se světově uznávanými společnostmi nabízející specifické vysokosušinové epoxidové nátěrové hmoty řádově i aplikované za horka.

 

V oblasti aplikace protikorozní ochrany ocelových konstrukcí ve volné přírodě a krajině, zaujímá naše firma jedno z předních míst na trhu v České republice, čehož bylo dosaženo především aktivním výběrem používaných nátěrových hmot a snahou sladit veškeré požadavky zákazníka s maximálními požadavky na životnost i v extrémním korozním prostředí ,navržené ochranné povlaky vykazují vysokou odolnost proti působení povětrnostních podmínek, kyselin, solím a louhům.

 

Životnost těchto povrchových úprav přesahuje v některých případech i statickou životnost opravované ocelové konstrukce, čímž rapidně snižuje náklady na údržbu těchto zařízení. V případě specifických podmínek vysoké vzdušné vlhkosti nabízíme aplikaci nátěrového systému, jenž lze nanášet i při 95 % vlhkosti a je tak využitelný i v oblastech kde jiné nátěrové systémy nemají optimální podmínky pro vytvrzení (např. v systémech vodních hospodářství, podzemních nádrží, plynojemů, plynárenské přechody VTL a STL, nad vodotečí, nebo s přelivem)

 

Předpovrchové a povrchové úpravy

 

Dovolíme si Vám tímto nabídnout tyto speciální technologie před - povrchových a povrchových úprav, vytvořené na základě našich dlouholetých zkušeností, určené především do oblastí, kde jsou kladeny vysoké nároky na rychlost, kvalitu provedení, záruku, životnost a ochranu životního prostředí.

Pokud Vás naše cenová nabídka zaujme, a vznikne prostor pro bližší spolupráci, velice rádi předložíme naše reference v oboru povrchové úpravy, dokumentaci o Certifikovaných nátěrových systémech a atesty tryskacího média, které Vás ubezpečí, že logo firmy s. Nezávadná Ekologická Technologie nejsou jen prázdná slova, ale vyjadřují opravdu naší snahu o co nejšetrnější nutné zásahy do naší přírody a krajiny.

 

Jaké nátěrové systémy používáme?

 

Používáme speciální nízkovrstvý holandský nátěrový systém UNI-COAT 2000, který byl vyvinut na zabezpečení ekologicky trvanlivé povrchové úpravy s přihlédnutím na dosažení maximální odolnosti proti vnějším povětrnostním vlivům na bázi speciálního polyacrylátu copolymer acrylic-resins.

 

Pro nátěry, aplikované za horka (vhodné pro jezové klapky), používáme Permacor 2807/HS-A.

      
Rychlý kontakt

s.N.E.T. Ostrava spol. s r.o.

nezávadná ekologická technologie

Šmídova 804/20

716 00 Ostrava - Radvanice

Tel: +420 602 718 218

E-mail: 

info@mobilnitryskani.cz

nebo 

ostravas.n.e.t@volny.cz

Slova zákazníků

"...děkuji Vám touto cestou za práci, kterou jste provedl v zámku v Lánech. Perfektní a rychle provedená práce je příkladem pro ostatní firmy v ČR..."

 

Správa pražského hradu, příspěvková organizace, Kanceláře prezidenta republiky

Copyright © 2019 s.N.E.T. OSTRAVA, spol. s r.o. | Mapa webu