hlavička
Domů > Naše speciality > Mobilní tryskání

Mobilní tryskání

Jedná se o nejvýkonnější mobilní tryskací technologie (mobilní tryskací speciály), s počtem tří kusů v České republice, postavených na podvozcích TATRA, MAN, SCANIA, osazených šroubovými kompresory CATERPILLAR, o výkonnosti výroby stlačeného vzduchu 13m3 / min, při tlaku 12 bar.

 

Tyto patentované stroje jsou vybaveny objemnými dochlazovači vzduchu a třístupňovou soustavou odlučovačů vzdušné vlhkosti, dále pak účinnou filtrací odloučení zbytkových olejů a mastnot. Přívod tepelně upravovaného vzduchu do ochranných bezpečnostních kukel je veden přes uhlíkový filtr.

Použitím progresivních Venturiho trysek o průměru 13mm a co největší možnou mechanizací ovládání, zásobníkem o obsahu 8 tun abrazivního materiálu, přídavné nádrže s nádrží kompresoru na palivo pojmou 800 litrů pohonných hmot, mohou bez přerušení prací otrýskat až 600m2 ocelové konstrukce, na požadovanou čistotu povrchu Sa 2, s drsností 50-80 mikrometrů.

 

Možností výjimečné mobilnosti těchto tryskacích zařízení je, že mohou být nasazovány v rámci akcí obnovy nátěrů prakticky na jakémkoliv místě v České republice a to v co možná nejkratších časových termínech, odpadá složité zařízení staveniště a stroj může okamžitě provádět tryskací činnost, již prakticky po příjezdu.

      
Rychlý kontakt

s.N.E.T. Ostrava spol. s r.o.

nezávadná ekologická technologie

Šmídova 804/20

716 00 Ostrava - Radvanice

Tel: +420 602 718 218

E-mail: 

info@mobilnitryskani.cz

nebo 

ostravas.n.e.t@volny.cz

Slova zákazníků

"...děkuji Vám touto cestou za práci, kterou jste provedl v zámku v Lánech. Perfektní a rychle provedená práce je příkladem pro ostatní firmy v ČR..."

 

Správa pražského hradu, příspěvková organizace, Kanceláře prezidenta republiky

Copyright © 2019 s.N.E.T. OSTRAVA, spol. s r.o. | Mapa webu